Haberler

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE İL BAŞKANI OSB’DE SANAYİCİLERLE BULUŞTU

Elazığ Ak Parti Milletvekili aynı zamanda MKYK Üyesi Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze Elazığ Organize Sanayici ve STK Başkanları ile buluştu. Toplantı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, OSB Yönetimi, STK Başkanları ve Sanayiciler katıldı.

Toplantıda ilk olarak OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhyeddin Kaya söz alarak şöyle konuştu. “Ülkemiz ekonomik çok sıkıntılı bir dönemden geçiyor, bunun hükumetimiz ve devlet büyüklerimiz ellerinden geleni yaparak ekonomimizi rahatlatmaya çalışıyorlar. Bu toplantıyı bizlerle yaptığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze yapmış olduğu konuşmasında şunları belirtti. “ Her konuda sizlere destek olmak için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bu toplantıyı gerçekleştiren OSB Yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut toplantıda yapmış olduğu konuşmasında şunları belirtti. “Burda olmaktan çok mutluyum. Daha öncede bir araya geldiğimizde sık sık toplancağımızı söylemiştik. Bugün burada OSB’deyiz bilgiyi kaynağından almak her zaman önemlidir. Özel sektörün bir ilin kalkınmasında çok büyük rolü vardır. Elazığ kamu yatırımlarında çok ciddi destekler aldı. Ama özel Sektöre yapılan destekler yeteri kadar değil. Elazığ OSB teşvik de 6.ncı bölgeye alındıktan sonra yatırımlar ilimize gelmeye başladı ve çok ciddi sonuçlar alındı. Yatırımcıların Elazığ’a gelmesi OSB Yönetiminin gerekli hazırlıkları yaptığını gördük ve buda bizi çok mutlu etti. Bizleri burada ağırladıkları için OSB Yönetimine çok teşekkür ediyorum.

Elazığ Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ise şunları söyledi. “Öncelikle bizleri burada dinleyip sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışmanız bizleri çok mutlu etti sizleri teşekkür ediyorum. Elazığ OSB’ye gelen yatırımcılara her türlü imkanı ve kolaylığı sağlıyoruz ve bununda çok güzel sonuçlarını alıyoruz. Açılan tekstil fabrikalarında şu anda bin kişilik istihdam sağlanmış durumdadır. Bizler OSB Yönetimi olarak ilimizin kalkınması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizleri bu süreçde yanımızda görmek tabiî ki mutluluğumuzu daha bir artırıyor. Bizlere zaman ayırıp toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantının ardından Yedibaşak Tekstil, SMM Tekstil ve Samet Mobilya firmaları gezilerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alındı.

 

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir