Haberler

Şanlıurfa TSO Başkanı Elazığ OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezini Ziyaret etti

WhatsApp Image 2020 12 16 at 14.20.23 1

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Petek, Elazığ Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Yıldız, OSB Yönetim Kurulu Başkan vekili Muhyeddin Kaya Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen ve Bölge Müdürü Mehmet Yaşar Demirel ile birlikte OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezinde incelemelerde bulundular.

Gerçekleştirilen ziyaretden duyduğu memnuniyeti belirten Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Petek söyledi. Petek; ‘ Böyle bir tesisin Elazığ’a kazandırılması gerçekten mükemmel ve olağanüstü. Bizler de bugün burada incelemelerde bulunduk ve sanayiciler için ne kadar önemli olduğunu yerinde tespit etmiş olduk. Gelecekte Savunma Sanayi için gerçekleştirilecek projelerinde burada hayat bulacağına yürekten inanıyorum. Böyle bir merkezi Şanlıurfa’ya kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Bugün burada bizleri misafir eden Elazığ OSB Yönetimine çok teşekkür ederiz’ dedi.

OSB Yönetim Kurulu Başkan vekili Muhyeddin Kaya yapılan ziyaretden duyduğu memnuniyeti belirterek şöyle devam etti. Kaya; ‘Burada faaliyete geçirmiş olduğumuz Elazığ OSB ve Tasarım ve İnovasyon Merkezimizin kapısı hem iş konusunda hemde fikir alışverişi yapmakta herkese açıktır. Ayrıca geçenlerde vefat eden kardeşim Rıfat Kaya için taziye dileklerinde bulunan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Petek, Elazığ Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Yıldız’a çok teşekkür ediyorum’ dedi.

WhatsApp Image 2020 12 16 at 14.20.27

WhatsApp Image 2020 12 16 at 14.20.28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir